J&B Hunting - nový partner

 

Bez kvalitnej výstroje skúsený poľovník do revíra s veľkým nadšením nevkročí.

Jeho výstroj počínajúc oblečením musí byť spoľahlivou oporou v akomkoľvek počasí. Či už je to cez zimu v drsných podmienkach mínusových teplôt, snehu a ostrého vetra, alebo v teplých mesiacoch loveckej sezóny kedy sa teploty večer vedia udržať stále na nie veľmi príjemných hodnotách, cítil sa stále pohodlne a vychutnal si tak svoj zážitok z lovu na maximum. Výstroj takejto kvality nájdu poľovníci v novootvorenej predajni J&B Hunting v Trnave na Pekárskej ulici č.40. Stretnete sa s kvalitným sortimentom oblečenia, obuvi a doplnkov od svetoznámych značiek určených pre milovníkov prírody, ktorými sú napríklad Deerhunter, Blaser, Beretta alebo Meindl a mnoho daľších. 


Neoddeliteľnou súčasťou výstroje každého lovca je jeho výzbroj, bez ktorej by sa k svojmu úlovku dopracoval len veľmi ťažko. V podobnej, no o niečo vyššej miere zaváži pri úspešnom love kvalitná a spoľahlivá výzbroj. Predsa len, predstavte si ako ste vymrzol na „štande“ a keď konečne príde zver, zlyhá Vám strelivo alebo zbraň a Vaše úsilie vyšlo na zmar. Ponúkame preto v Trnave nové a zvučné značky zahraničných zbrojárskych firiem ako sú Haenel, Sabatti, Beretta, Blaser, A. Redolfi a iné. Rovnako ako široký je výber zbraní, široký je aj výber streliva rôznych druhov a značiek ako napríklad Sellier&Bellot, Hornady, RWS, Geco, Lapua, Fiocchi, Mirage a ďalšie osvedčené značky svetoznámych výrobcov.

Na svoje si v J&B Hunting prídu však nielen lovci, ale aj športoví či rekreační strelci. Predajňa ponúka na výber viacero produktov od spoločností akými sú napríklad Glock, Heckler&Koch, Beretta, alebo ZVS. Práve pre športových strelcov, rekreačných strelcov, alebo iba záujemcov o streľbu pripravuje tím J&B Hunting už o pár mesiacov veľmi zaujímavú príležitosť, ako naplniť svoje túžby v zdokonaľovaní svojich streleckých schopností, prehlbovaní svojich zážitkov, alebo iba objavovaní nových a zaujímavých skúseností. Tešíme sa na Vás.

 

J&B Hunting, s.r.o.

Pekárska 7489/40A

917 01 Trnava

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.zbranetrnava.sk

Tel. č.:033 240 04 63